top of page
Biz Kimiz? Get For Pay

Biz Kimiz?

Get4Pay ekibi kurumsal ödeme sistemleri sektöründe 18 yılı aşkındır çalışan bir ekipten oluşmaktadır. Sektörde kurumsal, bireysel ürünler yaratma, yazılım ve donanım bileşenleri, operasyon hizmetleri, marketing, PR vb. bir çok görevde çalışmış ekip arkadaşlarımızla projeniz boyunca yanınızda olmayı taahhüt ediyoruz.

 

18 yıl boyunca bir çok deneyimi yanlışlar yaparak öğrendik. Doğru çözümleri ve güvenilir iş ortaklarımız ile bu deneyimlerimizi ve uzmanlığımızı size destek olmak için sunuyoruz. 

Get4Pay ekibinin en büyük farkı, ödeme sistemleri sektöründe bir birinden faklı disiplinlerden edindiği tecrübeler ışığında projelerinize çok boyutlu bakabilmesidir.  Bu sayede bir sonraki adımda karışılacağınız sorunları siz yaşamadan belirlemesi ve çözüm yolları sunmasıdır.

Get4Pay'in Hikayesi

Tüm Dünyada ödeme sistemleri üzerine yazılım, donanım ve entegrasyon geliştiren 20.000 den fazla firma var. Ülkemizde son yıllarda elektronik para şirketlerinin de buna eklenmesi ile istenen çözümün alternatifi ve bileşen sayısı fazlası ile arttı. 

 

Yeni iş kuracak ve yıllardır yaptığı işi büyütecek kişilerin çözüm arayışı sırasında yaşadıkları karmaşa ve kararsızlık önlerindeki en büyük engel olmakta. Tek noktadan ihtiyaçları olan tüm çözümlerin alternatifleri ile değerlendirebilecekleri bir danışmanlık hizmetine ihtiyaç olduğunu gördük. 

Get4Pay ödeme çözümü ile birlikte sadece bir altyapı çözümü sunmayı değil, aynı zamanda ihtiyaç kapsamındaki tüm bileşenleri tek bir ekip ile yönetmenin hızını ve kolaylığını hayal ettik. 

Get4Pay ekibi olarak bu ihtiyaca cevap vermek için yola çıktı. 

Get4Pay'in Hikayesi
bottom of page