top of page
3.png

Özel Çözümler

Standart Fintech servisleri iş fikrinize yeterli değil mi?

Nasıl bir iş fikriniz olursa olsun tahsilat ve müşteri deneyimi ön planda olacaktır. Müşterilerinize özel bir fayda sağlamaya çalışırken aynı şekilde özel iş akışlarına sahip olmanız gerekebilir. Tam bu noktada standart finansal teknolojiler yeterli değilse, uzman ekibimiz size özel çözümler üretmek için yanınızda olacak. Ücretsiz danışmanlık hizmeti için hemen bizimle iletişime geçin.

Özel Tasarımlı Prepaid (Visa, Master, Troy)

Özel Tasarımlı Prepaid (Visa, Master, Troy)

Bankalar veya finans kuruluşları tarafından özel olarak işletmeler için sunulan ön ödemeli kartlardır. Bu kartlar, bir şirketin logosu veya markasıyla özelleştirilebilir ve bu da marka bilinirliğini artırmanın ve müşteri sadakatini geliştirmenin harika bir yoludur.

Link ile Ödeme

Link ile Ödeme

Bir ürün veya hizmet için ödeme yapmanın yeni ve kolay bir yoludur. Bu yöntemde, satıcı tarafından size bir link gönderilir ve siz de bu linke tıklayarak güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca belirlenen periyotlarda tekrarlayan ödeme talimatları şeklinde de oluşturulabilir.

Yemekhane ödeme sistemi

Yemekhane ödeme sistemi

Yemekhane ödeme sistemleri, yemekhanelerde ve kafeteryalarda ödeme işlemini kolaylaştırmak için kullanılan sistemlerdir. Bu sistemler, nakit ve kredi kartı gibi geleneksel ödeme yöntemlerine alternatif olarak kullanılabilir ve çeşitli avantajlar sunabilir. Kurum içi hak ve bakiye kullanımı, burs ve özel koşullara uygun kullanım ve raporlama imkanı sunar.

Yemek kartı / Çeki Ödeme Sistemi

Yemek kartı / Çeki Ödeme Sistemi

Yemek kartı / çeki, çalışanlara öğle yemeği masraflarını karşılamak için verilen bir tür ön ödemeli kart veya kupondur. Çalışanlar, bu kartları anlaşmalı restoranlarda veya marketlerde yemek satın almak için kullanabilirler. Yemekhane ödeme sisteminden farklı olarak ulusal çapta kullanım hakkı sağlar. 

Mobil / Sanal  Cüzdan

Mobil / Sanal  Cüzdan

Mobil / Sanal cüzdan uygulamaları, akıllı telefonunuzdan veya web sayfası üzerinden kullanabileceğiniz dijital cüzdanlardır. Bu uygulamalar, kredi kartlarınızı, banka kartlarınızı, kimlik kartlarınızı ve sadakat kartlarınızı dijital ortamda saklamanıza olanak tanır. Ayrıca hizmet sağlayıcının lisansına bağlı olarak  Mobil cüzdan uygulamaları ile mağazalarda ödeme yapabilir, bilet satın alabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Sanal + Fiziki POS Ortak Gateway

Sanal + Fiziki POS Ortak Gateway

Sanal ve fiziki POS'ları ortak bir gateway üzerinden entegre etmek, işletmeler için bir çok avantajlar sağlar.Tek bir platform üzerinden tüm ödemeleri yönetebilirler.​ Farklı ödeme sağlayıcıları arasında geçiş yapmak kolaylaşır. ​ Ödeme verilerini tek bir yerde saklayabilirler.​ Sipariş ve ödeme bilgilerini otomatik olarak senkronize edebilirler.​​ Yarıca birçok muhasebe işlemlerini otomatikleştirebilirler.

Ssektörel Finansman Çözümleri

Sektörel Finansman Çözümleri

Her sektörün kendine özgü finansal ihtiyaçları ve zorlukları vardır. Bu nedenle, her sektöre özel finansman çözümleri üretilmelidir. Son yıllarda ülkemizde otomotiv ve mobilya sektörü buna iyi örneklerdir. Bu çözümler, sektörün özel ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır ve işletmelerin müşterilerinin ihtiyaçlarını daha kolay ve uygun bir şekilde karşılamalarına yardımcı olur.

Akıllı Kart Tedariği ve Geliştirme

Akıllı Kart Tedariği ve Geliştirme

Akıllı kartlar, mikroçip ve anten içeren plastik kartlardır. Bu kartlar, kimlik doğrulama, veri depolama ve işlem yapabilme gibi çeşitli işlevler için kullanılabilir. Akıllı kartlar, çeşitli sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.  Smart Kart (Çipli) ,​ Proximity, Mifare, Desfire, EV1, Java gibi.

bottom of page